Urządzenie bigujące Fastbind C400

Dostępność: zadzwoń pod nr +48 506 730 100
Wysyłka w: 24 godziny
zadzwoń pod nr +48 506 730 100
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: FASTBIND
Kod produktu: c400

Opis

Manualnie operowane urządzenie bigujące Fastbind C400 jest optymalnym rozwiązaniem zwłaszcza przy pracach związanych z oprawą klejową książek. Urządzenie wykonuje precyzyjny big za pomocą zwalnianej ze sprężystego naciągu, listwy bigującej. Za pomocą tej maszyny można bigować okładki książek wykonane z różnego rodzaju papieru/kartonu o gramaturze do 400 g/m². Specjalnie skonstruowany system linijek i listew-zderzaków, pozwala na wykonanie 4 bigów na okładce książki bez potrzeby zmian ustawień maszyny. Możliwość regulacji siły uderzenia listwy bigującej pozwala na bigowanie papieru, PVC, różnych rodzajów kartonów, w tym kartonów powlekanych i foliowanych.

Easy setup

Dwie listwy-zderzaki
Maszyna Fastbind C400 została skonstruowana przede wszystkim do bigowania okładek książek oraz wszelkiego typu kartonów i papierów używanych w komórkach cyfrowego druku i oprawy „na żądanie”. Za pomocą dwóch listew-zderzaków można dokonywać różnych ustawień do jednego wymiaru (np. zbigować kartkę A4 by uzyskać folder trójdzielny lub wykonać na niej 4 bigi w celu wykonania okładki książki).

Two alignment bars

Regulowana siła uderzenia listwy bigującej
W ręcznie obsługiwanej maszynie C400, , można regulować siłę uderzenia listwy bigującej w zależności od grubości i twardości materiału poddawanego bigowaniu, za pomocą nakrętek znajdujących się pod sekcją bigującą.

Bigówka - C400

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl