Laminator rolowy UCHIDA Foilglazer

Wysyłka w: 3 dni
zadzwoń pod nr +48 506 730 100
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Uchida
Kod produktu: foilglazer

Opis

Foilglazer to najnowsza foliarka wyprodukowana przez firmę UCHIDA. Urządzenie wyposażono w podciśnieniowy podajnik arkuszy, pneumatyczny docisk kalandra, separację arkuszy oraz system prostowania. Foilglazer dodatkowo może złocić arkusze zadrukowane na drukarkach cyfrowych. Dzięki kompaktowej budowie idelnie sprawdzi się w drukarniach cyfrowych, punktach usługowych oraz jako wsparcie w drukarniach offsetowych.

 

 

Laminowanie i złocenie w jednym urządzeniu.
Foilglazer to solidna maszyna do laminowania i nabłyszczania. Obsługuje papiery o wymiarach do 365 x 600 mm, które pokrywają większość wydruków cyfrowych.

Łatwe ustawienia, intuicyjna obsługa.
Foilglazer ma podajnik, który można rozłożyć. Ułatwia to ustawienie rolek folii i regularną konserwację. Sterowanie za pomocą ekranu dotykowego jest bardzo intuicyjne w obsłudze.

 

Automatyczne zasysanie powietrza
Dzięki technologii zasysania powietrza Uchida Foilglazer może bezproblemowo podawać różnorodne materiały. Podajnik może przyjmować arkusze o gramaturze od 110 g / m2 do 400 g / m2.

 

Zwiększ swoją produktywność.
Maksymalna prędkość pracy Foilglazer wynosi 5 m / min. Dzięki automatycznemu mechanizmowi cięcia folii operator może odejść po uruchomieniu maszyny.

Nabłyszczanie za odbywa się za pomocą folii ze specjalnym barwionym klejem, który odkłada się na czarnych wydrukach laserowych (toner). To idealny sposób na zdobienie zarówno pojedynczych wydruków jak i dużych nakładów. Wszystko od ręki, na żądanie. Podłoża o gramaturze od 110 g / m2 do 400 g / m2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl