Urządzenie bigujące Fastbind C500

Dostępność: zadzwoń pod nr +48 506 730 100
Wysyłka w: 24 godziny
zadzwoń pod nr +48 506 730 100
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: FASTBIND
Kod produktu: c500

Opis

Urządzenie bigujące Fastbind C500 jest przeznaczona do dużych obciążeń roboczych, posiada innowacyjne rozwiązania, które sprawiają że bigowanie dużych formatów jeszcze nigdy nie było tak proste. C500 jest prosta w obsłudze a zarazem niezwykle funkcjonalna. Innowacyjny mechanizm bigowania umożliwia wykonanie perfekcyjnego bigu o długości 500 mm bez żadnego wysiłku. Niezależnie od grubości papieru / kartonu, dźwignia podnosi się lekko i proces bigowania jest zawsze tak samo prosty, a rezultat jest doskonały i powtarzalny.

Adjusting C500

Urządzenie bigujące C500 wykorzystuje także niezwykle innowacyjne prowadnice-zderzaki papieru dla optymalnego bigowania w produkcji okładek miękkich. Prowadnice-zderzaki pozwalają na niezwykle proste pozycjonowanie miękkiej okładki podczas wykonywania czterech bigów zaginających okładkę. Dodatkowa, boczna prowadnica zapewnia perfekcyjny 90-cio stopniowy kąt położenia bigów w stosunku do krawędzi kartki.

Creasing with C500

Urządzenie bigujące C500 posiada możliwość regulacji siły, a tym samym głębokości wykonywanego bigu. Elementy regulacyjne znajdują się pod pokrywą osłaniającą narzędzie bigujące.

Bigówka - C500

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl