Urządzenie do montażu fotoalbumów FASTBIND FotoMount F42

Dostępność: zadzwoń pod nr +48 506 730 100
Wysyłka w: 24 godziny
zadzwoń pod nr +48 506 730 100
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: FASTBIND
Kod produktu: fotomountf42

Opis

Fastbind FotoMount F42 to wersja urządzenia opartego na systemie Mountinglift™ (system objęty patentem) przeznaczonego do montażu fotoalbumów o większych formatach. To urządzenie wyposażone jest w dodatkowy, łatwy do montażu lub demontażu blat roboczy dla optymalizacji miejsca przy produkcji fotoalbumów o różnych formatach. Z domontowanym, dodatkowym blatem roboczym, można montować fotoalbumy o maksymalnym formacie 420 x 470 mm (po rozłożeniu: 420 x 940 mm)! Urządzenie umożliwi zmontowanie luksusowego fotoalbumu o sztywnych płasko rozkładających się stronach wewnętrznych ze zdjęciami / wydrukami panoramicznymi rozpościerającymi się od krawędzi do krawędzi strony. Dzięki systemowi Mountinglift™, produkcja profesjonalnych i ekskluzywnych fotoalbumów jest łatwiejsza i szybsza niż kiedykolwiek przedtem. Niewielkie rozmiary urządzenia i jego techniczne możliwości zapewniają elastyczność i profesjonalny efekt oprawy, dostępny dotychczas tylko przy zastosowaniu znacznie kosztowniejszych rozwiązań.

System Fastbind Mountinglift™

Wszechstronność i wysoka jakość
Używając papieru fotograficznego, kartonu, materiału laminowanego lub dowolnego papieru drukarskiego do swoich zdjęć, możesz teraz stworzyć fotoalbum o maksymalnym formacie do 420 x 470 mm, przy zadruku od krawędzi do krawędzi na każdej stronie. Okładka fotoalbumu może być standardowa lub w pełni personalizowana, wykonana na bazie zadrukowanej okleiny za pomocą stołów montażowych Fastbind Casematic.* W ciągu kilku minut możesz samodzielnie stworzyć profesjonalny, otwierający się płasko fotoalbum, oszczędzając czas i zwiększając zysk.

Dla profesjonalnych fotografów i drukarni cyfrowych
Fastbind FotoMount F42 jest rozwiązaniem, zaprojektowanym z myślą nie tylko o studio fotograficznym, pracowni fotograficznej, czy o profesjonalnych fotografach. Urządzenie doskonale spełni także oczekiwania drukarni cyfrowych, punktów drukowania i kopiowania, małych wydawnictw, które również będą mogły zaoferować tego typu produkty (luksusowe fotoalbumy) swoim klientom.

Prostota w użyciu i oszczędność
Linia produktów Fastbind FotoMount dostarcza wszystkie potrzebne do stworzenia fotoalbumu materiały eksploatacyjne. Za pomocą zaledwie dwóch rodzajów takich materiałów możesz produkować z udziałem urządzenia FotoMount F42 fotoalbumy o standardowych formatach, a także sięgnąć po formaty znacznie większe – maksymalnie: 420 x 470 mm (po rozłożeniu: 420 x 940 mm)! Kartony montażowe (Fastbind PhotoBook Mounting Sheets) umożliwiają montaż wewnętrznych kart fotoalbumu, podczas gdy kartony – wyklejki (Fastbind PhotoBook End Sheets) służą do sklejania bloku kart z okładką.

Rewolucyjny system Mountinglift™

1. Po wydruku wykonaj centralnie precyzyjny big zdjęcia.**

2. Zmontuj wydruki – zdjęcia w jeden blok używając materiałów eksploatacyjnych Fastbind. Za pomocą dwóch zacisków magnetycznych zabezpiecz odpowiednio blok kartek podczas procesu ich łączenia, a następnie użyj systemu Mountinglift™ w celu równego i dokładnego ich pozycjonowania. Użyj obcinarki lub gilotyny do równego przycięcia z trzech stron zmontowanego bloku kart wewnętrznych albumu.***

3. Umieść okładkę na FotoMount F42™ i zastosuj prowadnicę oraz uchwyty pozycjonujące, aby zablokować położenie okładki. Dołącz przycięty blok do okładki usuwając silikonowe zabezpieczenia końcowych kartonów-wyklejek. Twój luksusowy fotoalbum jest gotowy!

* Aby stworzyć unikalne, najwyższej jakości okładki albumu, zalecamy zastosowanie jednej z maszyn do montażu personalizowanych okładek Fastbind.
** Dla wykonania precyzyjnego bigu-zagięcia na wydrukach – zdjęciach, zalecamy zastosowanie jednej z maszyn bigujących typu Fastbind.
*** Gilotyna / obcinarka nie znajduje się w zestawie.

 

FotoMount F42 - tabela

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl