O nas

 

Profesjonalna obsługa, wiedza fachowa, bogate doświadczenie oraz pasja i indywidualne podejście... wszystko to do twojej dyspozycji.

Od wielu lat obsługujemy lokalny rynek poligraficzno-biurowy. Jesteśmy dostawcą profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań usprawniających pracę każdego biura oraz optymalizujących procesy usługowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń techniki biurowej i poligraficznej, w tym niszczarki dokumentów, bindownice biurowe i wysokowydajne, laminatory, obcinarki i gilotyny do papieru, falcerki i bigówki, rozwiązania techniki bankowej oraz urządzenia utrzymania ergonomii i komfortu pracy, systemy profesjonalnej oprawy i prezentacji dokumentów oraz bogatą paletę materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w branży, dzięki czemu nasza oferta oparta jest na produktach najwyższej jakości. Proponujemy różne warianty i opcje produktowe, doradzamy w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, prowadzimy prezentacje i szkolenia pozwalające lepiej poznać naszą ofertę. Gwarantujemy sprawną obsługę, krótki czas realizacji zamówień oraz pełną opiekę posprzedażną, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich urządzeń. Jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji.

Sklep e-moff.pl to projekt, którego celem było i jest docieranie do szerszego grona potencjalnych odbiorców, którym możemy zaoferować szybkie i bezpiecznie zakupy oraz profesjonalną obsługę posprzedażną. Dzięki e-moff.pl wyposażysz swoje biuro czy punkt usługowy nie wychodząc z za biurka. Łatwo i przyjemnie.

W 2018 roku powołaliśmy do życia markę e-oczyszczacz.pl, dzięki której uzupełniamy i powiększamy ofertę profesjonalnych rozwiązań dla biznesu, wychodząc jednocześnie z bogatym portfolio do klientów indywidualnych (konsumentów). Oczyszczacze powietrza, nawilżacze i osuszacze, wentylatory oraz urządzenia klimatyzacyjne to produkty potrzebne na co dzień zarówno w domu jak i przestrzeni biurowej.

 


 

 

 


 

Właściwy wybór

Profesjonalna obsługa, bogate doświadczenie oraz szeroki wachlarz możliwości sprawiają, że z nami zawsze dokonasz właściwego wyboru.

 

Szybka i sprawna obsługa

Nie martw się o nic. Twoje zamówienie zrealizujemy szybko i sprawnie. Na czas dostarczymy towar pod wskazany przez Ciebie adres.

 

Produkty najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości, największych w świecie producentów w branży.

 

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie w zakresie eksploatacji sprzętu oraz pełną obsługę serwisową. Czy twoje urządzenie objęte jest gwarancją producenta, czy okres gwarancji już minął, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i poradę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl